-
Мамарокоронарне шунтування з мінідоступу
Написав Super UserУ молодого пацієнта після постановки стента без покриття на гострому коронарному синдромі розвинувся рестеноз. Прийнято рішення проведення мамарокоронарного шунтування з мінідоступу.
-
Стенокардія Принцметала або варіантна стенокардія, чи вазоспастична стенокардія
Написав Super UserНа відміну від типової стенокардії, яка часто викликається фізичним навантаженням або емоційними факторами, стенокардія Принцметала майже завжди виникає, коли людина знаходиться в стані спокою, зазвичай під ранок. Ці напади можуть проходити з дуже вираженим больовим синдромом.
Стенокардія Принцметала зустрічається рідко і становить близько двох із 100 випадків стенокардії і частіше зустрічається у молодих пацієнтів, коли інші види стенокардії діагностуються у пацієнтів старшого віку.
При варіантній (Принцметала) стенокардії: біль викликається спазмом коронарних артерій (які постачають кров’ю серцевий м’яз).
Коронарні артерії можуть спазмуватись в результаті:
- впливу холодної погоди;
- стресу;
- ліків, що звужують судини;
- куріння;
- вживання наркотиків.
Біль або дискомфорт – симптоми варіантної (Принцметала) стенокардії:
- зазвичай виникає під час відпочинку вночі або рано вранці;
- зазвичай дуже вирижені;
- можна зняти, або полегшити симптоми за допомогою ліків.
Лікування варіантної стенокардії (Принцметала).
Ліки можуть допомогти контролювати спазми. Основними засобами лікування є такі препарати, як антагоністи кальцію та нітрати.
Болі, як правило, виникають циклами - з’являються на деякий час, а потім проходять. За шість - дванадцять місяців лікування лікарі можуть досягти контролю над нападами болю і поступово зменшити прийом ліків.
Стенокардія Пранцметала - це хронічний стан, який обов’язково повинен контролюватися лікарем, навіть якщо симптоматика не виражена і проходить самостійно.
Чи турбували Вас колись болі в ділянці серця?
-
Видалення кісти перикарда
Написав Super UserКіста перикарда - це доброякісна, часто вроджена, аномалія середнього середостіння. Вони становлять 33% кіст середостіння. У середньому середостінні 61% патологічних утворень - це кісти. Перикардіальні та бронхогенні кісти займають друге місце за поширеністю після лімфом. Представлений випадок - симптоматична кіста перикарда.
Пацієнт 40-років, у якого під час обстеження з приводу аритмії та вираженої задишки було діагностовано кісту перикарда. Нещодавно у пацієнта був пароксизм фібриляції передсердь і посилилася задишка, збільшення розміру кісти приблизно до 6x6 см. При огляді відхилень не виявлено. Оскільки кіста збільшувалася, викликаючи порушення ритму і задишку, рекомендовано було видалення.
Теги: кіста кіста перикардаПрокоментуй першим! Прочитано 296 разів Детальніше ... -
Видалення пухлини середостіння ( тимома )
Написав Super UserТимома - рідкісний вид пухлини вилочкової залози. Тимус - це залоза, розташована в передньому середостінні, яка відіграє найважливішу роль у розвитку імунних клітин у дитинстві. Вилочкова залоза збільшується в дитинстві, досягає максимального розміру в період статевого дозрівання (близько 40 грамів), а потім атрофується.
Тимома - пухлина вилочкової залози, яка росте повільно і зазвичай не поширюється за межі тимуса.
-
Тест
Написав Super UserКардіоге́нний шок — це синдром, який розвивається при раптовому порушенні насосної функції серця (переважно лівого шлуночку) і характеризується недостатнім кровопостачанням життєво важливих органів.
-
Очень интересно Написал Антон на Четверг, 14 января 2021 08:22 Тест (Блог)

Відділення кардіохірургії Чернігівської міської лікарні №2
Чернігівська міська лікарня №2, поверх №8
вул. 1 Травня, 168б
Чернігівська область, м. Чернігів
Години роботи
Понеділок | 08:00 - 17:00 |
Вівторок | 08:00 - 17:00 |
Середа | 08:00 - 17:00 |
Середа | 08:00 - 17:00 |
П`ятниця | 08:00 - 17:00 |
Субота | Вихідний |
Неділя | Вихідний |
Закрито